Nerezové hrací
a sportovní prvky

Naše silné stránky - splnění nejvyšších nároků na bezpečnost, kvalitu, trvanlivost a odolnost vůči poškození, jsme se rozhodli zúročit v oblasti vybavení pro dětská a sportovní hřiště.

Bezpečnost,
trvanlivost,
design

Vybavení pro dětská a sportovní hřiště bývá vystaveno náročným podmínkám a vnějším vlivům, které by jej mohli časem poškodit (počasí, vlhkost, mechanické opotřebení). Kvalita jejich provedení proto musí být maximálně vysoká. Zároveň jsou u těchto prvků zvýšené nároky na bezpečnost užívání a také design. Všechna tato kritéria naše výrobky bezvýhradně splňují. 

Provedení svarů u vybavení dětských hřišť, jako jsou klouzačky či nejrůznější konstrukce pro houpačky či prolézačky, musí být naprosto přesné a kvalitní. V případě sportovních prvků platí totéž.

S maximální důsledností proto přistupujeme již k fázi konstrukční přípravy, kdy dochází k plánování detailů spojů, způsobu a metody svařování, použitého materiálu, přípravků atd. Výsledkem musí být vždy perfektní a rozměrově přesný výrobek. 

Kvalitně zpracované konstrukce pro sport a volný čas

Při zařizování dětského hřiště či sportoviště se na nás neváhejte obrátit. Ke každé zakázce přistupujeme profesionálně od samotného začátku spolupráce a rádi vám pomůžeme již ve fázi plánování. Vše důkladně promyslíme, zhodnotíme a navrhneme vám postup tak, aby byl výsledný produkt v požadované kvalitě, rozměrové přesnosti a v souladu s vaší představou. 

Kreativita. Zkušenosti. Vášeň.

Vyrábíme z hliníku a nerezových ocelí a proto víme, jak důležitá konstrukční příprava - detaily spojů, způsob a metoda svařování atd. Výsledkem musí být vždy perfektní a rozměrově přesný výrobek.