Od návrhu po výrobu

Pracujeme v 3D konstrukčním systému Solidworks. Zákaznickou dokumentaci si zpracujeme, detaily poladíme tak, aby byl výsledek perfektní. Tam, kde nám chybí stroje, máme spolehlivé dodavatele. Na konci výrobní procesu musí být vždy kvalitní výrobek a spokojenost zákazníka.

Nádoby
a nádrže

Vyrábíme beztlaké i tlakové nádoby do objemu 2 m3. Tlakové díly vyžadující PED zhotovíme na základě technického návrhu zákazníka. Typickou realizací je dvouplášťová nádoba, kontejnery, nádrže na vodu, hliníkové nádrže do obytných vozidel apod.

Lehké
konstrukce

Zakázkově vyrábíme lehké kovové staticky namáhané konstrukce, jako jsou části balkónů, reklamní stánky, lešení nebo nosné části osvětlení.  V případě dynamicky namáhaných konstrukcí se jedná především o rámy kol nebo části vozidel. Základním materiálem je především hliník, výjimečně i nerezové oceli. U stavebních výrobků jsou svařované díly prováděny dle EN 1090 až do EXC3.  

Tlakové nádrže 
a potrubí

Vyžadují naprostou preciznost a důslednou kontrolu kvality již v průběhu výroby. Postupujeme dle certifikace ISO 3834-2 a souvisejících předpisů, která zabezpečuje maximální kvalitu svaru a celkovou odpovídající jakost konečného výrobku. 

Díly pro kolejovou
dopravu

Dalším zaměřením naší firmy je dodávání dílů pro kolejovou dopravu. Jsou vyráběny z hliníku, nerezu a oceli. Zhotovené díly splňují vysoké nároky na kvalitu provedení, výrobní proces probíhá v souladu s požadavky dle normy EN 15085 – CL1 až do třídy provedení CP B. Provádění nezbytných NDT kontrol, zejména VT, PT a UT pro díly nejvyšší kvality, je samozřejmostí. 

Atypické
realizace

Realizujeme nejrůznější atypické projekty dle přání a specifických potřeb zákazníka. Není pro nás problém vyrobit nábytek, sanitární vybavení nebo např. 3D nerezové nápisy

Každý výrobek je důležitý

Svařování je naším posláním a ke každému výrobku přistupujeme tak, jako by měl být jediný, který kdy zhotovíme.