Komponenty pro obranný průmysl

Díky certifikaci DIN 2303-Q1 BK1 jsme oprávněni k výrobě svařovaných komponentů pro obranný průmysl. Účastníme se projektů v rámci modernizace vojenské techniky. Nabízíme zejména svařované části ovládacích a řídících panelů, přístrojových desek, světlometů, atd.   

Když není prostor pro chyby

Jsme oprávněni k výrobě svařovaných komponentů pro armádu dle DIN 2303. Tato norma zaručuje používání odpovídajícího strojního vybavení, materiálů, manipulaci pouze adekvátně vyškolenými pracovníky s odborným dohledem a celkovou vysokou kvalitu svařovaných výrobků.

Rozsah certifikace zahrnuje výrobky obranné techniky ze standardních materiálů „Q1“ s vysokým statickým nebo dynamickým namáháním a vysokým bezpečnostním významem v kvalitě BK1, resp. nižší požadavky na kvalitu v úrovni BK2, BK3
a BK4.     

Z hlediska nároků na kvalitu je armádní trh jednou z nejnáročnějších oblastí, kde není prostor pro kompromisy. Proto jsme se právě na něj zaměřili. Naše výrobky splňují nejnáročnější kritéria na přesnost a odolnost i při maximální zátěži. 

Disponujeme certifikací DIN 2303-Q1 BK1

Dáváme si záležet

Vysokou kvalitu našich výrobků z certifikovaného procesu výroby ocení zejména zákazníci z oblasti vojenské techniky (DIN 2303 - Q1/BK1)